Kom naar de DoeBeurs op 30 oktober!

Ken je iemand die op zoek is naar een baan of een opleiding wil doen? Iemand die actief wil zijn in de wijk, bijvoorbeeld taallessen volgen of iets creatiefs? Of misschien wel een leuke vrijwilligersplek of een stageplaats zoekt of op een andere manier zijn of haar talenten wil inzetten? Vertel het door! Zij zijn welkom op donderdag 30 oktober tussen 09:30 en 12:30 uur in Huis van de Buurt Matilo.

De DoeBeurs organiseren BuZz, Incluzio Leiden en Leiderdorp, DZB Leiden en het 5Team van de gemeente Leiden gezamenlijk, letterlijk om de hoek bij mensen in de wijk! Het kan spannend zijn om te gaan, daarom is het dichtbij en kun je samen met iemand komen. Zo kunnen mensen zich oriënteren, leren welke mogelijkheden er zijn en misschien zelf ontdekken wat ze willen en kunnen.

Omdat we geloven dat iedereen een talent heeft en mee kan doen in de maatschappij, is er van alles te doen. Bijvoorbeeld ook als je wilt weten hoe je slimmer om kunt gaan met geld, wat gezond leven nou eigenlijk betekent of hoe je nieuwe mensen leert kennen: het zijn allemaal basisvaardigheden die iemand nodig heeft om mee te doen.

We brengen de organisaties naar de wijk waar de bewoners uit die wijk ze beter leren kennen, en natuurlijk elkaar als organisaties. Het is waardevol om nieuwe gezichten te zien en scherp te hebben wat verschillende organisaties in Leiden en Leiderdorp doen, zodat we deelnemers goed kunnen koppelen. De DoeBeurs wordt in verschillende wijken georganiseerd om zoveel mogelijk mensen te bereiken. 

Praktische info
Er is gratis koffie, thee en lekkere hapjes, verzorgd door de vrijwilligers van Incluzio. Maak kennis met initiatieven en projecten uit Leiden en Leiderdorp en inspireer anderen of laat je inspireren om (weer) actief mee te doen.
Wanneer: Donderdag 30 oktober, 09.30-12.30 uur
Waar: Huis van de Buurt Matilo, Zaanstraat 126, Leiden